Перевезення з Німеччини

Негабаритні вантажоперевезення, негабаритні перевезення

Цього року ми прийняли рішення оптимізувати напрямок перевезень негабаритної сільськогосподарської техніки з Німеччини. Перед нами постала задача по вибору відповідного автотранспорта для оперативної та надійної доставки такого ватажу. Однак, завдяки великому досвіду по перевезенню великовагових негабаритних вантажів, вдача нам посміхнулась.

Грамотно підібраний транспорт, довгострокові негабаритні дозволи та оперативний переклад супроводжуючих документів на усі європейські мови дозволяють нам в найкоротші терміни здійснювати перевезення негабаритного вантажу з Німеччини в Україну, Білорусь, Молдову, Грузію, Казахстан та ін. країни.

Дуже важливо, що ми перевозимо негабаритний вантаж з Німеччини в будь-яку країну Європи, це дозволяє швидко та надійно – без ризику перезавантаження автокранами доставити вантаж в місце розвантаження, маючи при цьому справу тільки з одним перевізником.

Наш досвід, поширені партнерські звʼязки та інвестиції в нові низькорамники дозволяють нам здійснювати негабаритні перевезення сільськогосподарської техніки з Німеччини в найкоротші терміни. Звертайтесь до нас, и ми швидко зробимо прорахунок вартості Ваших перевезень.

З повагою, колектив KA-TRANS.

Перевозка тяжеловесных грузов

Перевезення великовагових вантажів

Доволі часто ми перевозимо вантажі вагою від 40 до 100 тон як по території України, так і Західної Європи, зокрема Німеччини.

Перевозка сельскохозяйственной техники

Перевезення сільськогосподарської техніки

В силу традиційної аграрної орієнтації України, однією з найпопулярніших транспортних послуг є перевезення сільгосптехніки.