Перевезення великовагових вантажів

Перевезення великовагових вантажів, негабаритні перевезення, негабаритні вантажоперевезення

Оскільки нашою спеціалізацією є «перевезення великовагових вантажів», доволі часто ми перевозимо вантажі вагою від 40 до 100 тон як по території України, так і Західної Європи. Перевозимо сільскогосподарську, дорожну та будівельну техніку, зокрема, обладнання для виготовлення промислових підлог, з Німеччини. Для перевезень такого типу ми маємо парк спеціальних автопоїздів, технічні характеристики та конструкція яких, гарантують безпечні перевезення великовагових вантажів. Великий досвід та тривалі партнерські звʼязки, дозволяють нам пропонувати оптимальну ціну перевезення вантажу без примусового простою та перевантаження.

Завдяки грамотно підібраному автотранспорту та наявності довготривалих негабаритних дозволів, ми в найкоротші терміни здійснюємо негабаритні перевезення з Німеччини та всієї Західної Європи в Україну, Білорусь, Молдову, Грузію та інші країни. Ми швидко реагуємо на зміни в нормативних документах країн ЄС.

Зручне географічне розташування нашої компанії дозволяє швидко подати автомобіль на завантаження та здійснювати перевезення великовагових вантажів в найкоротші терміни. Також, якщо потрібне тимчасове зберігання Вашої техніки – в нас є для цього можливість, ми маємо розвантажувальну техніку, а також, площадку, що охороняється в районі міста Люблін.

Звертайтесь, ми допоможемо вирішити проблему з доставкою вашого негабаритного вантажу!

З повагою, колектив KA-TRANS.

Перевозки из Германии

Негабаритні перевезення з Німеччини

Цього року ми прийняли рішення оптимізувати напрямок перевезень негабаритних вантажів з Німеччини.

Перевозка сельскохозяйственной техники

Перевезення сільгосптехніки

З огляду на традиційну аграрну орієнтацію України, однією з самих популярних транспортних послуг є перевезення сільскогосподарської техніки.