Перевезення сільгосптехніки

Перевезення трактора, перевезення комбайна, негабаритні вантажоперевезення

З огляду на традиційну аграрну орієнтацію України, однією з найбільш популярних транспортних послуг є перевезення сільгосптехніки, тривала співпраця з провідними виробниками якої, дозволила нам достеменно вивчити особливості техніки, котру ми перевозимо.

Для таких перевезень ми використовуємо низькорамні напівпричіпи типу «тіффбет» зі спеціальними арками для коліс сільськогосподарської техніки, а також, низькорамні трейлери з висотою завантажувальної платформи від 30 см до 1 м. Важливо зазначити, що трейлери розтягуються від 8 м у зібраному стані до 22 м при максимальному розкладанні.

Великовагові перевезення та перевезення сельгосптехніки мають суттєві відмінності, адже ця техніка не така важка, як, наприклад, будівельна. Одна з її особливостей — наявність навісного обладнання. Це означає, що при перевезенні таких вантажів увагу слід приділяти не стільки вазі, скільки габаритним розмірам і можливості перевезення комбайна та навісного устаткування. Ми хочемо заощадити Ваші гроші, тому запропонуємо самий вигідний спосіб перевезення Вашого негабаритного вантажу.

Організація перевезення сільськогосподарської техніки з Європи в Україну – один з основних транспортних напрямків нашої компанії. Співпраця з імпортерами сільгосптехніки від провідних світових виробників, таких як Case, Claas, Massey Ferguson, John Deere, New Holland, Deutz-Fahr і власні ресурси для доставки без перешкод та перезавантаження дозволяють нам перевозити великі партії сільгосптехніки в найкоротші терміни. Правильний підбір низькорамників із розсувними системами та додатковими кріпленнями під конкретний вид техніки гарантує безпечне транспортування.

Ми здійснюємо перевезення сільськогосподарської техніки (трактори, культиватори, оприскувачі, зерно- та кормозбиральні комбайни зі жниварками, передпосівні агрегати і преспідбирачі) з Європи, зокрема, з Німеччини, а також, з країн СНД.

Звертайтесь, ми перевеземо Вашу техніку швидко, недорого і без перезавантаження!

Перевозки из Германии

Перевезення з Німеччини

Цього року ми прийняли рішення оптимізувати напрямок перевезень негабаритних вантажів з Німеччини.

Перевозка тяжеловесных грузов

Перевезення великовагових вантажів

Доволі часто ми перевозимо вантажі вагою від 40 до 100 тон як по території України, так і по території Західної Європи, зокрема Німеччини.